Jednoduchý trik, ktorý vám pomôže v boji proti artritíde, ischiasu ako aj bolesti chrbta ...

Užívateľov profilový obrázok
skocko999
Príspevky: 198
Registrácia: 03 Jan 2018, 22:31

Jednoduchý trik, ktorý vám pomôže v boji proti artritíde, ischiasu ako aj bolesti chrbta ...

Príspevok od užívateľa skocko999 » 11 Feb 2019, 09:20

Ricínový olej sa používa v lekárskej sfére vďaka svojím účinkom v Stredomorí, Afrike ako aj na indickom subkontinente. Ricínový olej poskytuje veľké množstvo zdraviu prospešných účinkov a je účinný a prospešný pre ľudí s rôznymi zdravotnými problémami.

Tento typ oleja má bohatý obsah mastných kyselín, najmä čo sa týka pomeru kyseliny ricínolejovej.
Vďaka tejto kyseline má olej tak mnoho prospešných zdravotných účinkov.

Hoci je ricínový olej vo všeobecnosti skôr známy ako preháňadlo, mnoho ľudí ako aj lekárov pozabudá na ďalšie jeho skvelé, vskutku užitočné účinky.ObrázokPrínosy ricínového oleja

Ricínový olej poskytuje laxatívne, protivírusové a antibakteriálne účinky. Nielenže je tento olej naozaj dobrý na chronickú zápchu, je taktiež efektívny v liečení ischiasu, artritídy ako aj bolesti chrbta. Zároveň, hydratuje pokožku a pri topickom aplikovaní na pokožku hlavy podporuje rast vlasov. Ricínový olej je taktiež vhodný pri liečení gastrointestinálnych porúch a zlepšení fungovania autoimunitného systému. Je zároveň populárnou ingredienciou v mnohých kozmetických výrobkoch, najmä dermatóznych a keratóznych.

Hovorí sa, že ricínový olej je taktiež schopným pomocníkom v liečení poranení, uštipnutí hmyzom, tukových cýst, bradavíc či jaziev po akné.

Ako použiť ricínový olej pri zmiernení artritídy, ischiasu a bolesti chrbta a prečo funguje

Účinky ricínového oleja robia z tohto oleja skvelou podpornou látkou v liečbe vyššie spomenutých problémov, a to vďaka jeho protivírusovým, protizápalovým, antibakteriálnym a analgetickým účinkom.


Ricínový olej je lacný, bezpečný a jednoduchý prírodný výrobok rovný lieku. V prípade, že sa chcete zmierniť/zbaviť spomenutých problémov, neváhajte a vyskúšajte ho. Vďaka jeho dostupnosti je otestovanie jeho účinkov nedrahá záležitosť.

Použitie je jednoduché

– masť si natrite na postihnuté miesto a ponechajte pôsobiť. Toto miesto masírujte, aby ste olej vmasírovali hlbšie do kože počas pár minút. Na skutočné zmiernenie procedúru zopakujte niekoľkokrát do dňa, záležiac od akútnosti bolesti.

Všetko je to vskutku jednoduché. Na čo používate ricínový olej vy?


zdroj : http://forum.domacamedicina.sk
foto : www.hudsonvalleyscoliosis.com